Blog zbudowany przez Thesmanię zdobywa nagrodę

przez Thesmania w dniu 3 marca 2013

w Nasze projekty

Blog Chilifiga

Chilifiga jest jednym ze zbudowanych przez nasz zespół eksperckich blogów, który wziął udział w konkursie na Blog Roku 2012 w kategorii blogów kulinarnych.

Blog ten powstał pod koniec 2012 roku. Prowadzony jest przez ekspertki w temacie zdrowego i jednocześnie smacznego odżywiania: Monikę i Nataszę. Obie Panie w bardzo oryginalny i ciekawy sposób opisują różne historie kulinarne dzieląc się przepisami kuchennymi na smaczne potrawy. Treść jest ozdabiana autorskimi zdjęciami.

Blog chilifiga.pl uzyskał wyróżnienie jako: „Najciekawszy blog traktujący w interesujący, kreatywny czy niestandardowy sposób o zdrowiu, stylu życia i kulinariach”.

Serdecznie gratulujemy Monice i Nataszy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w blogowaniu!

 

Justyna Bizdra marketing w internecie

O autorze: Justyna Bizdra zajmuje się marketingiem w internecie. Buduje profesjonalne strony i blogi w oparciu o Wordpress oraz pomaga firmom w dotarciu do znacznie większej ilości klientów z wykorzystaniem Internetu

Przeczytaj więcej wartościowych artykułów na temat marketingu z Wordpress, optymalizacji stron i biznesu w Internecie na blogu Justyny Marketing Internetowy Ujarzmiony

Znajdź Justynę na Google+

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: