Co nowego w Thesis 1.8.1

przez Thesmania w dniu 14 czerwca 2011

w Optymalizacja Strony

W najnowszej wersji Thesis, uwagi wymagają 2 zasadnicze zmiany:

  • wyeliminowanie błędu, który pojawiał się podczas optymalizacji stron kategorii. W tym zakresie uzyskuje to na znaczeniu, jeżeli chcesz, aby strony kategorii podlegały indeksacji. Wówczas dla uniknięcia duplikatowej treści powinieneś dodać zoptymalizowane opisy poszczególnych kategorii.
  • usprawnienie działania Thesis. Szybkość i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych to zawsze były i są najważniejsze elementy Thesis. W tym zakresie wprowadzone zostały zmiany na lepsze dotyczące funkcjonowania cache.

Jeśli chcesz dodatkowo usprawnić funkcjonowanie Thesis w zakresie szybkości ładowania się Twojej strony przeczytaj w tym zakresie wartościowy wpis na blogu Thesis.

Masz Thesis i potrzebujesz pomocy w instalacji jego najnowszej wersji, napisz do mnie, a ja wykonam dla ciebie tą instalację.

Justyna Bizdra marketing w internecie

O autorze: Justyna Bizdra zajmuje się marketingiem w internecie. Buduje profesjonalne strony i blogi w oparciu o Wordpress oraz pomaga firmom w dotarciu do znacznie większej ilości klientów z wykorzystaniem Internetu

Przeczytaj więcej wartościowych artykułów na temat marketingu z Wordpress, optymalizacji stron i biznesu w Internecie na blogu Justyny Marketing Internetowy Ujarzmiony

Znajdź Justynę na Google+

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: