Jak wstawić baner i favicon w Thesis

przez Thesmania w dniu 25 maja 2011

w Dodatki

Thesis oprócz doskonałych rozwiązań w zakresie optymalizacji struktury bloga czy strony, umożliwia również w bardzo prosty sposób wstawianie:

  • faviconu, czyli małej ikonki powiązanej z daną stroną i wyświetlanej w lewym górnym rogu przeglądarki internetowej,
  • górnego baneru zwanego header.

Czynności do wykonania
W obu przypadkach zakładam, że masz już przygotowany zarówno favicon, jak i baner. Na moim blogu marketing internetowy ujarzmiony dowiesz się jak zrobić taki favicon.

Jak wstawić favicon

Jak wstawić favicon w Thesis

Link do wstawienia faviconu w Thesis

W kokpicie strony, w folderze Thesis znajdziesz opcje dotyczące faviconu. Po kliknięciu w znajdujący się tam link, otworzy się nowa strona, gdzie możesz załadować swój favicon. Dzięki tej opcji, po odświeżeniu strony, Twój favicon pokaże się natychmiast w oknie przeglądarki.

Wstawianie faviconu w Thesis

Tutaj załadujesz favicon

Jak wstawić baner

Jak wstawic baner w Thesis

Link do wstawienia baneru

Również w kokpicie strony w folderze Thesis, znajdziesz opcję header. Po kliknięciu otworzy się nowa strona. Wyświetli się informacja o tym, jakiej szerokości baner jest najbardziej optymalny przy obecnych ustawieniach strony. Następnie możesz załadować swój baner i po odświeżeniu strony powinien się on pokazać na Twojej stronie.

Robienie stron z Thesis, wstawianie baneru

Tutaj załadujesz swój baner

Justyna Bizdra marketing w internecie

O autorze: Justyna Bizdra zajmuje się marketingiem w internecie. Buduje profesjonalne strony i blogi w oparciu o Wordpress oraz pomaga firmom w dotarciu do znacznie większej ilości klientów z wykorzystaniem Internetu

Przeczytaj więcej wartościowych artykułów na temat marketingu z Wordpress, optymalizacji stron i biznesu w Internecie na blogu Justyny Marketing Internetowy Ujarzmiony

Znajdź Justynę na Google+

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: