Nasz nowy projekt: budowa bloga rozmowyprzywinie.pl

przez Thesmania w dniu 7 września 2012

w Nasze projekty

Budowa bloga rozmowyprzywinie.plRozmowyprzywinie.pl to blog zbudowany dla blogerki, która korzystając do tej pory z blogowania na nieodpłatnych platformach oraz umieszczając swoje artykuły i przemyślenia na różnych forach, postanowiła zacząć przygodę z własnym, niezależnym i w pełni autorskim blogiem.

Zespół Thesmanii zbudował bloga na platformie WordPress.org, wyposażając go w niezbędne narzędzia do jego prawidłowej optymalizacji, a także łatwej nawigacji i dzielenia się treścią w różnego rodzaju portalach społecznościowych przez czytających bloga.

Właścicielka bloga wzięła również udział w szkoleniu online, dzięki któremu może samodzielnie zarządzać swoim blogiem, publikować oraz edytować artykuły i dokonywać wszelkich innych czynności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania bloga.

Justyna Bizdra marketing w internecie

O autorze: Justyna Bizdra zajmuje się marketingiem w internecie. Buduje profesjonalne strony i blogi w oparciu o Wordpress oraz pomaga firmom w dotarciu do znacznie większej ilości klientów z wykorzystaniem Internetu

Przeczytaj więcej wartościowych artykułów na temat marketingu z Wordpress, optymalizacji stron i biznesu w Internecie na blogu Justyny Marketing Internetowy Ujarzmiony

Znajdź Justynę na Google+

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: