Nasz nowy projekt: przebudowa strony koma-eko.pl

przez Thesmania w dniu 7 listopada 2012

w Nasze projekty

Nowa strona koma-eko.plKoma-eko.pl to strona firmy zajmującej się sprzedażą i montażem nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych.

Strona w poprzedniej wersji zbudowana została w oparciu o prosty html. Strona ta była mało funkcjonalna, trudna w administrowaniu i potrzebowała zmian w designie.

 

Oto jak poprzednio prezentowała się strona firmy Koma-eko.pl:

(kliknij na obrazek, aby zobaczyć go w znacznym powiększeniu)

Wersja html strony koma-eko.pl

Nowa strony zbudowana została z wykorzystaniem i zainstalowaniem:

  • WordPress.org po polsku,
  • Thesis po polsku,
  • Z dopasowaniem kolorystycznym do poprzedniego wyglądu strony,
  • Wszystkich niezbędnych wtyczek.

Wykonane zostałe wszystkie wymagane konfiguracje w zakresie prawidłowych ustawień oraz optymalizacji strony, jak również niezbędne przekierowania 301 starych linków do ich odpowiedników na nowej stronie. Stworzony został także blog połączony ze statyczną stroną główną.

Rezultat

W efekcie strona uzyskała nowy, nowoczesny i elegancki wygląd, jak również doskonałą strukturę SEO. Nowa strona jest także łatwa w zarządzaniu, dodawaniu i edycji treści poprzez zastosowanie doskonałego systemu CMS, jakim jest WordPress.org.

Nasze inne ciekawe artykuły:

Justyna Bizdra marketing w internecie

O autorze: Justyna Bizdra zajmuje się marketingiem w internecie. Buduje profesjonalne strony i blogi w oparciu o Wordpress oraz pomaga firmom w dotarciu do znacznie większej ilości klientów z wykorzystaniem Internetu

Przeczytaj więcej wartościowych artykułów na temat marketingu z Wordpress, optymalizacji stron i biznesu w Internecie na blogu Justyny Marketing Internetowy Ujarzmiony

Znajdź Justynę na Google+

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: