Nowa wersja Thesis 2.0.1

przez Thesmania w dniu 31 października 2012

w Nowości, Thesis 2.0

Od 1 października 2012 mamy nową zupełnię rewolucyjną wersje Thesis 2.0, a już w tym tygodniu Chris Pearson opublikował aktualizację, która wprowadza genialne rozwiązania w zakresie backupu pracy nad Thesis w odniesieniu do danej strony.

W nowej wersji można teraz:

  • stworzyć backup skórki do odtworzenia w każdej chwili,
  • dokonać importu wcześniej wyeksportowanych wszystkich ustawień i wyglądu skórki,
  • przywrócić zupełnie pierwotny wygląd strony z wykorzystaniem klasycznej skórki Thesis.

Poniżej na obrazku dostępne opcje w zakresie backupu, importu i powrotu do wyglądu wyjściowego:

 

Opcje edytora skórki Thesis

 

To oznacza, żę na bieżąco można zapisywać kolejne etapy pracy nad stroną i wrócić do nich z pozycji kokpitu opcji Thesis. To bardzo duże ułatwienie w pracy nad stroną i jednocześnie w przypadku, gdyby cokolwiek stało się ze stroną można w pełni odtworzyć ustawienia i stworzony design Thesis.

Jest jeszcze jeden aspekt tych usprawnień. Podczas pracy nad designem strony nie musisz już udostępniać danych logowania do strony designerowi czy komukolwiek innemu pracującemu nad stroną. teraz po wyeksportowaniu ustawień, mżna je odtworzyć na innej testowej stronie, tam stworzyć wymagany design i następnie zaimportować wszystkie pliki do głównej strony.

Przeczytaj więcej o Thesis 2.0

 
Nasze inne ciekawe artykuły:

Justyna Bizdra marketing w internecie

O autorze: Justyna Bizdra zajmuje się marketingiem w internecie. Buduje profesjonalne strony i blogi w oparciu o Wordpress oraz pomaga firmom w dotarciu do znacznie większej ilości klientów z wykorzystaniem Internetu

Przeczytaj więcej wartościowych artykułów na temat marketingu z Wordpress, optymalizacji stron i biznesu w Internecie na blogu Justyny Marketing Internetowy Ujarzmiony

Znajdź Justynę na Google+

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: