O firmie

About ThesmaniaThesmania powstała z myślą o klientach biznesowych, małych i średnich przedsiębiorstwach, które poszukują profesjonalnych rozwiązań chcąć dotrzeć do większej grupy klientów w internecie oraz chcących zbudować swój profesjonalny wizerunek w internecie.

Mając to na uwadze, specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych i blogów z wykorzystaniem platformy WordPress.org. Wykonujemy również wszechstronną optymalizację witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych, a także ich pozycjonowanie w internecie.

Nasz zespół tworzą osoby posiadające długoletnie doświadczenie w zakresie tworzenia stron internetowych, ich marketingu w internecie, za pomocą mediów społecznościowych, email marketingu czy copywritingu.

Zaufały nam już między innymi firmy z branż: prawniczej, nowoczesnych urządzeń grzewczych, wellness, medycyny, e-learningu, nieruchomości i innych.

Założycielem Thesmanii jest Justyna Bizdra, która od ponad 5 lat zajmuje się marketingiem w internecie. Specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowych dla firm, chcących zwiększyć bazę klientów z wykorzystaniem internetu, w szczególności w zakresie budowy stron internetowych i blogów oraz ich doskonałej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych z wykorzystaniem mediów społecznościowych oraz email marketingu.