Prawidłowa optymalizacja strony z Thesis

przez Thesmania w dniu 1 stycznia 2011

w Optymalizacja Strony

Optymalizacja strony za pomocą ThesisDzięki Thesis o wiele łatwiejsza jest optymalizacja zarówno treści stałej na stronie jak i każdorazowo dodawanej nowej treści.

Co jest, więc tak szczególnego w Thesis, w odniesieniu do SEO:

  1. Łatwość ustawienia tytułu strony głównej, jak i poszczególnych, każdorazowych wpisów na blogu, ich opisów i słów kluczowych, zarówno pod kątem wyszukiwarek internetowych, jak i w sposób przyjazny użytkownikowi.
  2. Syndykacja/RSS – w opcjach Thesis możesz umieścić link do twojego feed, w górnym pasku nawigacyjnym oraz nadać mu wybraną przez ciebie nazwę. Wiele osób czyta blogi subskrybując się do ich feed, będąc w ten sposób powiadamianymi o nowej treści na blogu.
  3. Możliwość ustawienia czy chcesz, aby dany wpis, bądź strony (zwykłe, z tagami, z kategoriami, itp.) zostały zaindeksowane, czy aby uzyskały atrybut no-follow, bądź do-follow, zostały dodane do archiwum czy nie.
  4. Możliwość ustawienia atrybutu no-follow dla strony głównej i linku do feed.
  5. Możliwość prawidłowego ustawienia linków kanonicznych
  6. Możliwość przypisania nazwy strony głównej, jako dodatkowo wyświetlającej się po zwykłej nazwie strony w oknie paska nawigacyjnego.

Thesis eliminuje potrzebę instalowania takich wtyczek jak: Platinum SEO i jej zamienników, typu All In One SEO, Robots Meta Tags i Redirection plugin.
Im mniej jest wtyczek zainstalowanych tym lepiej dla strony zbudowanej w oparciu o WordPress. Przede wszystkim strona taka szybciej się ładuje, a także odpada ryzyko związane z możliwymi problemami podczas uaktylniania wtyczek, konfliktów pomiędzy wtyczkami, bądź pomiędzy wtyczkami a nowymi wersjami WordPress.

Justyna Bizdra marketing w internecie

O autorze: Justyna Bizdra zajmuje się marketingiem w internecie. Buduje profesjonalne strony i blogi w oparciu o Wordpress oraz pomaga firmom w dotarciu do znacznie większej ilości klientów z wykorzystaniem Internetu

Przeczytaj więcej wartościowych artykułów na temat marketingu z Wordpress, optymalizacji stron i biznesu w Internecie na blogu Justyny Marketing Internetowy Ujarzmiony

Znajdź Justynę na Google+

{ 0 odpowiedzi… dodaj teraz jeden komentarz }

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: