Oficjalnie prezentujemy polskie tłumaczenie Thesis 2.0

przez Thesmania w dniu 18 listopada 2012

w Dodatki, Nowości, Thesis 2.0

Polskie tłumaczenie Thesis 2.0

Z moich poprzednich wpisów na blogu mogłeś się dowiedzieć, że nowa wersja Thesis 2.0 to zupełnie nowy system. Z poprzedniej wersji Thesis zachowane zostały wszystkie jego zalety w zakresie SEO (optymalizacji strony), ale dodane zostało mnóstwo nowych elementów, dodatkowo tworzenie stron z Thesis jest teraz zupełnie inne.

Biorąc to wszystko pod uwagę, należało wykonać nowe tłumaczenie nowego Thesis. Nasze poprzednie tłumaczenie pozostaje aktualne, ale tylko do Thesis w wersjach 1 wzwyż do wersji 1.8.5. Dotychczasowe tłumaczenie zdobędziesz w tym miejscu.

Dzisiaj oficjalnie mogę poinformować o przygotowaniu przeze mnie tłumaczenia polskiego do Thesis 2.0.  Tłumaczenie to dotyczy wszystkich obecnie udostępnionych przez zespół Thesis do tłumaczenia elementów tego frameworku. Niestety nadal są pewne sekcje, które pozostają w języku angielskim, jednak nie zostały one jeszcze udostępnione do przetłumaczenia. Na bieząco uzupełniam moje polskie tłumaczenie, jak tylko mam nowe informacje od zespołu Thesis w zakresie dodania nowych fraz możliwych do przetłumaczenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany polskim tłumaczeniem Thesis, to, oto jak możesz go zdobyć:

Każdy kto zakupi Thesis przez moją stronę otrzyma polską wersję Thesis wraz z instrukcją jak ją zainstalować na swojej stronie.

Jak otrzymać polską wersję Thesis?

  • Wyczyść cookies w swojej przeglądarce (to bardzo ważny krok)
  • Kup Thesis przez moją stronę
  • Prześlij mi, poprzez moją stronę kontaktową, informację o twoim zakupie.

Następnie otrzymasz ode mnie odpowiednie pliki Thesis przetłumaczone na język polski wraz z instrukcją jak je zainstalować.

Zakup spolszczenia Thesis

Jeżeli już posiadasz Thesis, ale nie masz jego tłumaczenia na język polski, to możesz je u mnie kupić. Zapraszam do kontaktu ze mną w celu uzyskania dalszych informacji.

Nasze inne ciekawe artykuły:

Justyna Bizdra marketing w internecie

O autorze: Justyna Bizdra zajmuje się marketingiem w internecie. Buduje profesjonalne strony i blogi w oparciu o Wordpress oraz pomaga firmom w dotarciu do znacznie większej ilości klientów z wykorzystaniem Internetu

Przeczytaj więcej wartościowych artykułów na temat marketingu z Wordpress, optymalizacji stron i biznesu w Internecie na blogu Justyny Marketing Internetowy Ujarzmiony

Znajdź Justynę na Google+

{ 2 odpowiedzi… przeczytaj je poniżejdodaj jeden komentarz }

Barbara Czerwiec 1, 2013 o 11:46 pm

Wlasnie zaczelam sie bawic wordpresse i przywedrowalam tutaj w poszukiwaniu wtyczek…. i ”pobylam” na tej stronie ponad godzinke nie wiedzac nawet kiedy ten czas minal… jestm pod wrazeniem Pani Justyn!

Odpowiedz

Justyna Bizdra Czerwiec 3, 2013 o 10:35 pm

Dziękuję Pani Barbaro,

serdecznie zapraszam do ponownych odwiedzin.

Odpowiedz

Zostaw Komentarz

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: