Budowa bloga chilifiga.pl

przez Thesmania w dniu 20 listopada 2012

Budowa bloga Chilifiga.plChilifiga.pl to kolejny ciekawy projekt zrealizowany przez nas zespół. Tym razem stworzyliśmy profesjonalny blog dla Moniki i Nataszy, które są pasjonatkami dobrej kuchni, dobrego i zdrowego odżywiania się. To, co wyróżnia ten blog od innych to ciekawe podejście obu Pań do fascynującej ich tematyki.

Blog jest zbudowany z wykorzystaniem frameworku SEO Thesis oraz WordPress.org po polsku. Blog został w pełni zoptymalizowany i wyposażony w niezbędne wtyczki.

Wykonana została również pełna integracja z Google Analytic, Google Webmaster Tools oraz Feedburner.

Właścicielki bloga przeszły również 2-godzinne przeszkolenie w zakresie prawidłowego samodzielnego zarządzania blogiem.

Pani Justyna Bizdra przygotowała dla nas Bloga, a także nauczyła nas korzystać z wszystkich możliwych jego funkcji i możliwości. Nie przejęła się zupełnie naszym zerowym poziomem wiedzy na temat szablonów, wtyczek, pozycjonowania… Z anielską cierpliwością tłumaczyła co to SEO, tagowanie czy widgety.

Kropką nad „i” i wisienką na torcie było szkolenie przeprowadzone on-line, dzięki któremu możemy już samodzielnie zarządzać blogiem i jego funkcjami.

Wymiana informacji zawsze szybka i konkretna. Pełen profesjonalizm i niesamowita wiedza. Współpraca z panią Justyną to prawdziwa przyjemność:-)

Monika Paluszkiewicz, chilifiga.pl

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: