Budowa sklepu Goldco.pl

przez Thesmania w dniu 8 grudnia 2012

Budowa sklepu goldco.plGoldco.pl to serwis stworzony przez Thesmania.pl dla polskiej firmy działającej na rynku złota. Na stronie można nie tylko kupić złoto bulionowe i lokacyjne, ale również sztabki srebra.

Eksperci goldco.pl prowadzą również profesjonalnego zintegrowanego ze sklepem bloga, na którym można uzyskać mnóstwo wartościowych informacji na temat rynku inwestycji w złoto.

 

Goldco.pl stanowi połączenie profesjonalnego sklepu z blogiem. Strona została w pełni zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych i spełnia wszystkie niezbędne wymagania Google w zakresie SEO.

Zastosowane rozwiązanie sklepowe zawiera mnóstwo funkcjonalności, które z jednej strony wpływają na:

  • łatwiejsze zarządzanie sklepem przez administratorów,
  • z drugiej strony umożliwiają czytelnikom i potencjalnym klientom sklepu szybsze dotarcie do poszukiwanych produktów i informacji.

Z Panią Justyną współpracowałem przy tworzeniu sklepu internetowego. Wykonaliśmy ogrom pracy, a Justyna dała się poznać jako osoba niesamowicie cierpliwa, zaangażowana, kreatywna i wspomagająca wieloma ciekawymi pomysłami.

Do tego wszystkiego zawsze możliwy był perfekcyjny kontakt o każdej porze dnia. Wszystko skutkowało doskonałą terminowością i ekspresowym czasem wykonania.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i przy tworzeniu kolejnych sklepów już będę wiedział do kogo bez wahania mogę się zwrócić.

Piotr Kowalski, goldco.pl

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: