Przebudowa strony Akademii Mechatroniki

przez Thesmania w dniu 26 sierpnia 2012

Strona Akademii MechatronikiAkademia Mechatroniki to współczesna szkoła dla mechatroników, która łączy zadania szkoły tradycyjnej ze szkołą przez Internet. Umożliwia ona odbycie zajęć teoretycznych za pomocą Internetu w warunkach domowych.

W przypadku tej strony zadaniem Thesmanii było przebudować kompleksowo stronę i ją zoptymalizować. Akademia Mechatroniki od samego początku była stworzona na platformie WordPress.org. W wyniku naszej pracy, wyposażona została ona w Thesis, co znacznie poprawiło jej funkcjonalność i pozycjonowanie się w wyszukiwarkach internetowych w odniesieniu do ważnych dla szkoły słów kluczowych. Thesmania zajęła się wyszukaniem i analizą słów kluczowych istotnych dla niszy, w której działa szkoła.

Dodatkowym naszym zadaniem było prowadzenie bloga szkoły informującego o nowościach, o zakresie przedmiotowym, o nowym naborze czy wydarzeniach naukowych, w których uczestniczyła szkoła.

Thesmania zajęła się również promocją strony Akademii w Internecie, w celu dotarcia do większej ilości potencjalnych studentów i zwiększenia świadomości funkcjonowania takiej szkoły w Polsce.

Miałem przyjemność współpracować z Panią Justyną Bizdrą w rozwoju serwisu Akademia Mechatroniki Pojazdowej. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że David Ogily mówiąć te słowa miał na myśli takie osoby jak Pani Justyna:

„Po pierwsze, postaraj się o opinię twórczej osoby.
Po drugie, otocz się lepszymi od siebie.
Po trzecie nie przeszkadzaj im.”
Jeżeli chcecie Państwo polepszyć funkcjonalność i odwiedzalność swojej strony, polecam serdecznie Panią Justynę.

Waldemar Ałdaś, dyrektor ds. marketingu Akademia Mechatroniki Pojazdowej

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: