Referencje

Poniżej przeczytasz, dlaczego nasi klienci są zadowoleni z naszych usług oraz co nas wyróżnia od innych firm działających w podobnym obszarze oferowanych usług:

Pani Justyna Bizdra przygotowała na potrzeby sklepu TortyTorty.pl:

1. Audyt SEO strony sklepu.
2. Analizę słów kluczowych i konkurencji.
3. Dodanie do bloga DekorowanieTortow.pl frameworku Thesis wraz ze zwiększeniem funkcjonalności bloga i zmianą jego designu.

Ogromnym atutem współpracy jest rzetelność, terminowość oraz komunikatywność Pani Justyny. Prace przebiegały bardzo sprawnie, na każde pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Bardzo gorąco polecam.

Marta Żołędowska, dekorowanietortow.pl

Jestem bardzo zadowolona z usługi, jaką wykonała dla mnie p. Justyna Bizdra.

Usługa została wykonana szczegółowo, rzetelnie, profesjonalnie, czuje się także opiekę nad klientem. Pani Justyna wykonała analizę mojej firmowej strony www.domnadobre.pl pod kątem optymalizacji dla wyszukiwarek, co jest kluczem do zaistnienia strony w internecie.

Nakład pracy i wdrożone zmiany otwarły mi oczy na to, ile kruczków kryje się za tym, aby stronę zauważyli internauci. Jako wynik analizy otrzymałam bardzo konkretny, jasny, szczegółowy raport, wskazujący niezbędne obszary do optymalizacji oraz propozycje dalszych działań. Raport liczył kilkanaście stron, obejmował min. prace związane z wtyczkami, linkami, strukturą linków kanonicznych, analizą tytułu i tekstu alternatywnego w konkretnych miejscach, nawigacją, także uruchomieniem nowego konta, jego analizą oraz wprowadzeniem zoptymalizowanych wpisów na bloga.

Zostałam poprowadzona poprzez obszary dotąd mi nieznane w bardzo plastyczny sposób z opisami i rysunkami, a w razie niejasności wiem, że mogę zwrócić się do p. Justyny z zapytaniem.

Dzięki zrealizowanej usłudze widzę, że popularność mojej strony rośnie, poprawia się oglądalność, a to najlepsza motywacja do dalszej pracy. Pieniądze zainwestowane w usługę są jedną z lepszych inwestycji w moją firmę.

Gorąco polecam.

GW, domnadobre.pl

Miałem przyjemność współpracować z Panią Justyną Bizdrą w rozwoju serwisu Akademia Mechatroniki Pojazdowej.

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że David Ogily mówiąć te słowa miał na myśli takie osoby jak Pani Justyna:

1. „Po pierwsze, postaraj się o opinię twórczej osoby.
2. Po drugie, otocz się lepszymi od siebie.
3. Po trzecie nie przeszkadzaj im.”

Jeżeli chcecie Państwo polepszyć funkcjonalność i odwiedzalność swojej strony, polecam serdecznie Panią Justynę.

Waldemar Ałdaś, akademiamechatroniki.pl

Justyna Bizdra od podstaw zbudowała dla mnie bloga na WordPressie. Od razu zrozumiała, jakie są moje oczekiwania i pozytywnie mnie zaskoczyła swoim profesjonalizmem, rzetelnością i uczciwością. Usługi świadczone przez Justynę są na najwyższym poziomie.

Prace, które dla mnie wykonała:

1. Budowa i stylizacja formularza autorespondera
2. Integracja bloga z serwisem Dotpay
3. Integracja bloga z profilami społecznościowymi
4. Konfiguracja Google Webmaster Tools, zgłoszenie bloga i jego mapy
5. Wstawienie kodu newslettera
6. Analiza 40 słów kluczowych
7. Stworzenie dodatkowego formularza zapisu i jego stylizacja wraz ze stworzeniem wiadomości wysyłanej do subskrybentów
8. Stworzenie profili na Youtube i Google +1 i ich integracja z blogiem
9. Zbudowanie squeeze page.

Podczas prac Justyna wykazała się także kompetencjami przy pozycjonowaniu bloga.

Zlecenie wykonała na czas. Nauczyła mnie obsługi WordPressa. Przez cały czas realizacji zlecenia zawsze była dostępna, od razu odpowiadając na moje maile. Justyna Bizdra jest wiarygodna i godna polecenia.

Jolanta Drobek, inwestycjewgrunty.com

Nie ma cię w internecie to znaczy nie istniejesz – prawda oczywista, a dla niektórych bolesna. Miałem stronę www stworzoną na prostym szablonie, której nie byłem w stanie modyfikować, bo jakakolwiek zmiana znaku powodowała rozsypywanie się zakładek i ramek, tekst trafiał w jakieś dziwne miejsce.

Być może to brak umiejętności, a może prosty edytor html jest prosty dla profesjonalistów? Po sukcesie z budową forum Justyna Bizdra zabrała się za stworzenie mojej nowej internetowej wizytówki www.olubek.pl wykorzystała narzędzia, które trafiły w sedno moich oczekiwań.

Zbudowała stronę, która jest bardzo dobra graficznie, spełnia 100% moich oczekiwań użytkowych, a możliwości techniczne są tak ogromne, że jeszcze nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć. Wiedza, umiejętności, nadzwyczajna solidność skłaniają mnie do dłuższej współpracy z Justyną Bizdrą.

Polecam Justynę Bizdra! Narzędzia, które poznałem przeniosły mnie w inne płaszczyzny internetu, które chciałbym dalej poznawać z pomocą Pani Justyny Bizdry. Tak więc szczerze polecam Państwu współpracę z Panią Justyną Bizdą.

Paweł Olubek, olubek.pl

We approached Justyna Bizdra when we were working on our new website for our restaurant Elephant Walk in London.

We asked her to help us with optimizing our website for search engines as well as for the visitors to increase their positive experience about Sri Lankan food and the restaurant. This was a challenging task because at that time we had changed the design and content of our website completely and the old site went offline for nearly three months.

Justyna Bizdra made some key recommendations and I was particularly impressed with the relevant long-tail keywords she found to use properly on our website. When the new website went live, we were on the second page on Google search. Within two months we came within the first three in the search engine rankings and without a doubt it is bringing in more customers.

Thanks to Justyna Bizdra for her great contribution to our business.

Without a doubt, I would recommend her work to anyone.

Kannan, elephantwalk.co.uk

Jestem zadowolona, że mogę zarekomendować Justynę Bizdra.

Justyna zaprojektowała i zbudowała nasz blog Wine4girls.pl. Justyna Bizdra pokazała, że jest wysoce uzdolniona i utalentowana. Zawsze wszystko było zrobione na czas. Justyna Bizdra była bardzo rzetelna i pomocna.

Było nam bardzo przyjemnie pracować z Justyną i bardzo polecamy jej usługi każdej innej osobie. Dziękujemy!

Katarzyna Dzideczek, wine4girls.pl

Współpracowałam z Justyną przy tworzeniu mojej strony statycznej www.martaeichstaedt.com. Stronę chciałam zrobić sama i przy okazji nauczyć się podstaw wordpress.org. Tak więc Justyna Bizdra była nauczycielką a ja uczennicą 🙂

Bardzo sprawnie pracowałyśmy przez Skypa. Justyna Bizdra w pełni zaprezentowała swoją ogromną wiedzę o wordpress.org oraz doświadczenie z brytyjskiego rynku, co niezwykle cenię i co pozwoliło mi spojrzeć na wordpress.org z innej strony (niż tylko narzędzie do blogów) i w wordpress.org się zakochać.

Polecam współpracę z Justyną Bizdrą, szczególnie tym, którzy chcą z tej platformy „wycisnąć” wszystko co się da, aby odnieść sukces w internecie.

Marta Eichstaedt, webcomm.eu