Szablon na bloga Thesis już po polsku

Szablon na bloga Thesis już po polsku!

przez Thesmania w dniu 1 września 2011

w Dodatki

Thesis jest szablonem na bloga czy stronę dostępnym w angielskiej wersji językowej. W jego ustawieniach jest szereg opcji zarówno w odniesieniu do optymalizacji strony internetowej (SEO), jak i w zakresie designu, wstawiania baneru górnego oraz favikonu i wszystkie są opisane po angielsku.

Bez znajomości języka angielskiego, dokonanie prawidłowych ustawień Thesis jest praktycznie niemożliwe. Ci, którzy już korzystają z Thesis wiedzą, że jest on obecnie najlepiej zoptymalizowanym pod kątem wyszukiwarek internetowych frameworkiem SEO i szablonem na świecie i umożliwia zbudowanie każdego rodzaju strony, za każdym razem o różniącym się od siebie designie. Dodatkowo masz do wyboru szereg pięknych gotowych szablonów do Thesis.

Dlatego dla zainteresowanych Thesis przygotowałam polskie tłumaczenie tego szablonu.
Każdy kto zakupi Thesis przez moją stronę otrzyma polską wersję Thesis wraz z instrukcją jak ją zainstalować na swojej stronie.

Jak otrzymać polską wersję Thesis?

  • Wyczyść cookies w swojej przeglądarce (to bardzo ważny krok)
  • Kup Thesis przez moją stronę
  • Prześlij mi, poprzez moją stronę kontaktową, informację o twoim zakupie.

Następnie otrzymasz ode mnie odpowiednie pliki Thesis przetłumaczone na język polski wraz z instrukcją jak je zainstalować.

Spolszczenie Thesis w wersji 2.0

Thesis 2.0 to kompletnie nowy system, znacznie ulepszona wersja Thesis 1.8.5. Więcej możesz o tym przeczytaj w moim wpisie o wielu zaletach nowej wersji Thesis.

Jeżeli interesuje cię polska wersja Thesis 2.0 to jest ona również dostępna na naszej stronie. Przeczytaj, jak zdobyć spolszczenie Thesis 2.0.

Zakup spolszczenia Thesis

Jeżeli już posiadasz Thesis, ale nie masz jego tłumaczenia na język polski, to możesz je u mnie kupić. Zapraszam do kontaktu ze mną w celu uzyskania dalszych informacji.

Nasze inne ciekawe artykuły:

Justyna Bizdra marketing w internecie

O autorze: Justyna Bizdra zajmuje się marketingiem w internecie. Buduje profesjonalne strony i blogi w oparciu o Wordpress oraz pomaga firmom w dotarciu do znacznie większej ilości klientów z wykorzystaniem Internetu

Przeczytaj więcej wartościowych artykułów na temat marketingu z Wordpress, optymalizacji stron i biznesu w Internecie na blogu Justyny Marketing Internetowy Ujarzmiony

Znajdź Justynę na Google+

{ 7 odpowiedzi… przeczytaj je poniżejdodaj jeden komentarz }

Monika Listopad 1, 2011 o 4:04 pm

Witam
zainteresowała mnie Pani oferta w związku z tym mam kilka pytań
1. Czy oferta zakupu tematu Thesis do Wrodpress przez Pani stronę jest nadal aktualna? Link łączy bezpośrednio ze stroną Twórcy Thesis.
2. Co dokładnie otrzymam jeśli kupie Thesis przez Pani stronę?. Czy to spolszczenie umożliwi laikowi skonstruowanie swojej pierwszej strony?
3. Jakie byłyby zasady ewentualnego odpłatnego supportu przez Panią?
4. Jakie są ewentualne koszty zlecenia Pani wykonania strony w Thesis?
Pozdrawiam
Monika Górska

Odpowiedz

Justyna Bizdra Listopad 8, 2011 o 1:11 am

Witam Panią,

Dziękuję za Pani zapytanie. Odpowiadam poniżej na Pani pytania:

1. Oferta zakupu Thesis jest nadal aktualna. Link prawidłowo łączy ze strona twórcy. Jeżeli kupi Pani Thesis przez ten link, otrzyma Pani polską wersję Thesis wraz z instruckją instalacji tej wersji.
2. Bez problemu z moim tłumaczeniem skonstruuje Pani prostą stronę. W Thesis ma Pani szereg mozliwości co do wyboru róznych kolorów i usytuowania różnych elementów.
3. Oferuję pakiet podstawowy na mojej stronie oraz pakiet zaawansowany. Poza tym oferuję konsultacje online przez skype, bądź zrobienie tego dokładnie, co jest potrzebne na Pani stronie i ustalenie kosztu w tym zakresie.
4. Koszty są wskazane w pakietach wymienionych w pkt. 3, dodatkowo w zależności od tego, co Pani potrzebuje, mogę oszacować koszt wykonania dla Pani strony.

Proszę o wiadomość poprzez formularz kontaktowy, jeżeli ma Pani jakiekolwiek inne pytania.

Odpowiedz

Andy Styczeń 24, 2012 o 9:32 pm

Niezły szablon, trochę drogi jak dla mnie

Odpowiedz

Mariola Listopad 5, 2012 o 8:55 am

Witam,
mam kilka pytań…
czy jeśli chcę mieć indywidualny szablon (z podopieszczanymi szczegółami, który mogę zamówić u grafika),
to thesis umożliwi mi samodzielną implementację tej grafiki?
Czy wersja polska dotyczy thesis 2.0?
No i wreszcie: czy ten blog jest na thesis? Głównie zależy mi na super właściwościach seo – a muszę powiedzieć, że tutaj nie było łatwo się dostać (np szukając po frazie „thesis opinie” – nie znalazłam, dopiero „thesis seo opinie”…)
Pozdrawiam!

Odpowiedz

Justyna Bizdra Listopad 6, 2012 o 11:20 pm

Witam Panią,

odpowiadając na Pani pytania:
1. W zakresie samodzielnej implementacji grafiki w Thesis – to zależy od Pani znajomości css i html (jest ona wymagana w zakresie chociaż podstawowym aby osiagnąć pożądany efekt w Thesis 2.0).
2. Wesja polska Thesis 2.0 jest w trakcie przygotowania.
3. Strona Thesmania jest zbudowana na Thesis. Kilka miesięcy temu dokonywane były zmiany nazwy domeny z rozszerzenia .com na .pl (właściwa alokacja języków angielskiego i polskiego). Takie zmiany wpływają na rankingi i potrzebny jest czas, aby odbudować dawne pozycje. Strona Thesmania może się również różnie wyświetlać na różne frazy – różne czynniki wchodzą tu w grę.
Właściwości SEO Thesis są niezaprzeczalne – jednak nie oznaczają, że dana strona będzie się wyświetlać na każdą powiązaną frazę w top 10, tylko poprzez fakt posiadania zainstalowanego Thesis. W tym zakresie znaczenie ma bardzo wiele różnych czynników, w tym konkurencyjność danej frazy i rodzaj oraz nakład podejmowanych działań promujących daną stronę.

Mam nadzieję, że moje odpowiedzi udzielają odpowiedzi na Pani pytania. W razie jakichkolwiek dalszych pytań, proszę o kontakt.
Serdecznie pozdrawiam
Justyna Bizdra

Odpowiedz

Jarek Kwiecień 22, 2013 o 8:45 pm

Proszę mi powiedzieć, ponieważ poprzedni komentarz jaki napisałem u Pani na blogu został, albo oznaczony jako spam albo nie potwierdzony. A chciałem się jedynie dowiedzieć jaka jest to wtyczka po wpisie. Ale no cóż nic się nie poradzi, na to. Mam jedno pytanie, ponieważ jestem zainteresowany zakupem Frameworku Thesis z Pani strony. Ale niestety link który jest podany nie działa. Może ten komentarz zostanie zatwierdzony przez Panią w co wątpię. Ale spróbować zawsze można.

Pozdrawiam.

Odpowiedz

Justyna Bizdra Kwiecień 28, 2013 o 8:27 pm

@ Jarek,

nie otrzymałam od ciebie innego komentarza na blogu Thesmania.pl/blog. Odpowiadając na twoje pytania:
1. Nie wiem, o które rozwiązanie pytasz, ale jeżeli o wyświetlanie ikonek portali społecznościowych to w tym zakresie polecam wtyczkę DiggDigg.
2. Który link do Thesis nie działa? Sprawdziłam każdy i wszystkie działają. Z jakiej przeglądarki korzystsz?

Serdecznie pozdrawiam

Odpowiedz

Zostaw Komentarz

{ 1 trackback }

Poprzedni wpis:

Kolejny wpis: